Obsługa muzyczna wesel w naszym wykonaniu...

Chcielibyśmy przybliżyć Państwu ogólnie, jak wygląda obsługa muzyczna wesel w naszym wykonaniu. Nikogo nie trzeba przekonywać że zespół muzyczny to najważniejszy element, który decyduje o udanej zabawie na przyjęciu weselnym oraz innej imprezie muzycznej. Nie trzeba również przekonywać, jak ważny jest wybór sprawdzonego i pewnego zespołu, mającego uświetnić Państwa wesele, wprowadzając odpowiedni nastrój, atmosferę, nadzwyczajny klimat, który goście zapamiętają i będą mile wspominać bardzo długo. Jeśli chcecie sprawić niespodziankę swoim gościom oraz uniknąć rozczarowania i problemów wynikających z zatrudnienia przypadkowo wybranego zespołu zapraszamy do przeczytania poniższego tekstu.

Na początku chcemy zapewnić, że jesteśmy zespołem działającym na rynku od kilkunastu lat a nie kolegami spotykającymi się "od święta", aby zagrać na jakiejś imprezie. Wykonanie usługi poprzedza spotkanie i podpisanie umowy, miedzy klientem a firmą, co gwarantuje rzetelne wykonanie usługi. Zdarza się, że wynajęty zespół, spóźnia się lub co gorsze - wcale nie pojawia się na weselu! Oczywiście można domagać się odszkodowania ale ten najpiękniejszy dzień dla młodej pary miał być niezapomniany z innych względów...

Nasza grupa istnieje ponad 12 lat a skład nie zmienia się co tydzień, gdyż oprócz tego, że tworzymy firmę jesteśmy też świetnie zgranymi i lubiącymi się przyjaciółmi, a można powiedzieć więcej jesteśmy jak rodzina. Na imprezach znakomicie się bawimy wraz z gośćmi, bo lubimy grać, śpiewać ogólnie mówiąc lubimy muzykę bo ona jest naszą inspiracją i pasją życiową.

Na weselach gramy w 4 - osobowym składzie: perkusja , saksofon , bongosy , instrumenty klawiszowe , wokalistka , wokaliści .

Posiadamy sprzęt nagłośnieniowy oraz instrumenty najwyższej klasy. Dysponujemy również wspaniałymi efektami świetlnymi , które upiększą każdą salę weselną.

Teraz przybliżę w skrócie plan wesela w wykonaniu zespołu Maxime....

Parę młodą witamy marszem weselnym. Gdy goście złożą życzenia wznosimy toast i zapraszamy do zajęcia miejsc, a my w tym czasie przygrywamy znane i lubiane szlagiery weselne. Zabawę zaczyna Para Młoda a regułą jest to, że gramy piosenkę wolną, wyjątkową, wybraną specjalnie dla najważniejszej Pary na parkiecie. Wybór piosenki należy oczywiście do Pary Młodej. Możemy również przygotować specjalny mix na pierwszy taniec ,przy którym Młoda Para rozbawi wszystkich gości weselnych.

Po pierwszym tańcu, zapraszamy wszystkich gości do zabawy i od tej pory wszystkie bloki piosenek są zapowiadane. Preferujemy ten sposób, gdyż nawiązuje się przez to kontakt z publicznością.

Często Państwo Młodzi pytają czy przerwy są długie.

Zespół Maxime nie ma określonej liczby granych utworów a ich ilość zależy od potrzeby "chwili". Od samego początku, staramy się wciągnąć wszystkich gości do zabawy i wspólnego śpiewania znanych przebojów. Goście bardzo lubią sobie pośpiewać, więc często wykorzystujemy ten fakt w naszej pracy.

Podczas wesela proponujemy przeróżne zabawy i konkursy weselne ,które są prowadzone w sposób profesjonalny , wesoły bez rozciągania w czasie tak by były śmieszne i bardzo zabawne. Nie prowadzimy konkursów "oklepanych" typu "rozpoznawanie Pana Młodego po kolanku czy nosku" lub "przekładanie wałka". Wolimy zaskakiwać gości zabawami które nie są znane . Posiadamy specjalne stroje ,przebrania oraz rekwizyty , które wykorzystujemy podczas zabaw. Gwarantujemy , że goście będą wspominać skecze i zabawy z Waszego wesela przez wiele lat.

Inną atrakcją na naszych weselach są również wspólne przyśpiewki przy stołach. Oczywiście na życzenie Młodej Pary również możemy przeprowadzić takie zabawy "przy stołach " Świetnie goście się bawią śpiewając i kołysząc w rytm znanych melodii weselnych .

Jeżeli chodzi o repertuar to gramy największe przeboje
lat 60 , 70, 80 . 90 oraz nowości.

Nie mamy ułożonych bloków . ponieważ każde wesele jest inne i wolimy grać na żywo obserwując przy jakich hitach weselnicy bawią się najlepiej.

Śpiewamy w języku polskim , angielskim , francuskim oraz portugalskim
(hity brazylijskie typu Don Omar -Danza Kuduro czy Gustavo Lima- Tche Tche Re Tche i.t.p.)

Wybór piosenek jest bardzo bogaty i szeroki , poza tym przewagą jest również to , że śpiewamy wszyscy , czyli repertuar jest zróżnicowany, damsko -męski , nie trzeba się martwić , że przez całą noc będzie się słuchało tylko jednego głosu.

Jednak najważniejszym czynnikiem przemawiającym za tym ,że zespół Maxime jest dobrym wyborem jest to , że wszyscy jesteśmy z wykształcenia muzykami , robimy to od pokoleń .Po za tym na co dzień jesteśmy również aktorami kabaretowymi , akustykami nagłaśniającymi koncerty największych gwiazd a także konferansjerami więc z widownią oraz sceną jesteśmy zaprzyjaźnieni od wielu lat. Po prostu kochamy to co robimy.

Zdajemy sobie sprawę , że wybór zespołu jest najważniejszy jeżeli chodzi o oprawę wesela . Mam nadzieję , że udało nam się przekonać Młode Pary do zaproszenia na swoje wesela zespołu MAXIME. Z przyjemnością oraz wielką radością zagramy na Państwa weselu.

Pozdrawiamy - ZESPÓŁ MAXIME

 
Zespół muzyczny na wesele MAXIME-kompleskowa obsługa
Wesela, Oprawa wesel, Zespół na wesele
Studniówki, Oprawa muzyczna studniówek
Bale, Bale karnawałowe, Oprawa muzyczna bali
Festyny, Organizacja festynów, Oprawa muzyczna festynów
Konerty, Organizacja koncertów
Zabawy taneczne. Oprawa muzyczna zabaw
Zespół muzyczny MAXIME - napisz do nas
Zespół muzyczny na wesele MAXIME - kontakt telefoniczny
Zespół muzyczny MAXIME wesele nad morzem
USŁUGI FOTO ANETA LEWIŃSKA BLACK  ONE  PHOTOGRAPHY

POLECAMY:

Videofilmowanie:

Piotr Świeczkowski: tel. 600 090 326

Jerzy Stromski: tel. 724 511 376


Zespół MAXIME: tel. 608 636 978

Zespół MAXIME: tel. 728 944 428

Zespół muzyczny na wesele MAXIME - wersja mobilna