Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

Zapoznaj się ze składem naszego zespołu:

Sebastian

Założyciel zespołu, główny aranżer w zespole, wokalista - klawiszowiec. Jest odpowiedzialny za dobór repertuaru, opracowanie nowych utworów i konkursów. W sprawach muzycznych perfekcjonista. Dusza towarzystwa i wodzirej.

Marysia

Jest wokalistką i zarazem najpiękniejszą osobą w zespole, a co za tym idzie mocno energiczną. Nakręca pozytywnie wszystkich dookoła. Na imprezach jest duszą towarzystwa, a co najważniejsze - pięknie śpiewa.

Ryszard

Wokalista, instrumentalista. Potrafi grać na kilku instrumentach (gitara, perkusja, bongosy). Jego pasją jest gitara, ale przede wszystkim jest wokalistą z dużym doświadczeniem muzycznym i scenicznym. Odpowiedzialny za nowe aranżacje. Równy i sympatyczny gość.

Remigiusz

Najmłodszy członek zespołu, absolwent Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Gdańsku. Wyróżnia się przede wszystkim wspaniałym wokalem. Bardzo miły i inteligentny chłopak.

Dlaczego warto wybrać Zespół muzyczny "Maxime"?

  • Zespół muzyczny "Maxime" to profesjonalne aranżacje muzyczne utworów bardzo zbliżone do oryginałów wykonywane na najwyższej jakości instrumentach muzycznych.
  • Zespół muzyczny "Maxime" to znakomite brzmienie wokalne.
  • Zespół muzyczny "Maxime" ma 10-letnie doświadczenie i gra w niezmiennym składzie od 10 lat co stanowi o zgraniu członków zespołu.
  • Zespół muzyczny "Maxime" posiada wysokiej jakości system nagłośnieniowy. Sprawia on iż prezentowany program muzyczny jest w 100% czytelnie odbierany przez wszystkich słuchaczy. W tej chwili pracujemy na jednym z najlepszych na świecie w swej klasie zestawie kolumn.
  • Zespół muzyczny "Maxime" posiada również oświetlenie sceniczne typu PAR 56, efekty świetlne, wytwornice dymu oraz wyrzutnie konfetti co sprawia, że w każdym miejscu prezentujemy się bardzo okazale podobnie jak parkiet bawiących się gości oświetlony efektami świetlnymi tworzy wspaniałą przytulną atmosferę.
  • Zespół muzyczny "Maxime" utrzymuje podczas imprezy bezpośredni kontakt z widownią co pomaga stworzyć swobodną miłą atmosferę wśród obecnych a do tego zamawiający oszczędza wydatki na wynajęcie wodzireja.
  • Zespół muzyczny "Maxime" to wysoka kultura osobista, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, ustalenia chętnie wysłuchując Państwa zdania na temat przebiegu imprez przez nas obsługiwanych.
 
Zespół muzyczny na wesele MAXIME-kompleskowa obsługa
Wesela, Oprawa wesel, Zespół na wesele
Studniówki, Oprawa muzyczna studniówek
Bale, Bale karnawałowe, Oprawa muzyczna bali
Festyny, Organizacja festynów, Oprawa muzyczna festynów
Konerty, Organizacja koncertów
Zabawy taneczne. Oprawa muzyczna zabaw
Zespół muzyczny MAXIME - napisz do nas
Zespół muzyczny na wesele MAXIME - kontakt telefoniczny
Zespół muzyczny MAXIME wesele nad morzem
USŁUGI FOTO ANETA LEWIŃSKA BLACK  ONE  PHOTOGRAPHY

POLECAMY:

Videofilmowanie:

Piotr Świeczkowski: tel. 600 090 326

Jerzy Stromski: tel. 724 511 376


Zespół MAXIME: tel. 608 636 978

Zespół MAXIME: tel. 728 944 428

Zespół muzyczny na wesele MAXIME - wersja mobilna